Lets Fish

Lets Fish – gra wędkarska online!

Nasza druga gra wędkarska w której zrelaksujesz się łowiąc ryby z innymi graczami z całego świata!

Oryginalna strona z grą: Na Ryby – Let’s Fish 

Gra Lets Fish – Na Ryby.

Czy chcieliście kiedyś zostać sławnym wędkarzem, złowić wiele ryb nie wychodząc z domu ?:) Jeśli tak to macie taką możliwość w polskiej grze o tematyce wędkarskiej znanej także pod tytułem „Na Ryby” czyli Lests Fish!.

Gra daje bardzo dużo ciekawych trybów rozgrywki, ekscytujące podróże i możliwość złowienia niespotykanych nigdzie indzie gatunków ryb oraz dużą interakcje z innymi graczami z całego świata, których pasją jest łowienie ryb i wędkowanie – również online.

Lets Fish to bardzo realistyczny symulator łowienia ryb. Nie jest to prosta gierka na godzinkę. Grając w grę Lets Fish możecie wciągnąć się na wiele miesięcy a nawet lat zawierając przy tym wiele ciekawych znajomości. Gra oferuje bardzo realistyczną, miłą dla oka grafikę i bardzo dobre efekty dźwiękowe. Wszystko to jest dostępne w języku polskim. Gra jest prosta w obsłudze i nie będzie sprawiała nikomu większych problemów.

Lets Fish daje także wiele możliwości modyfikacji i rozwoju naszych bohaterów. Możecie kupić lepszy sprzęt, lepszą przynęte i tp. Nic jednak nie zastąpi dobrego instynktu rybaka i umiejętności w łowieniu ryb.

Jeśli nudzi Ci się powoli gra Fishao, lub szukasz czegoś nowego i świerzego o tej samej tematyce to sprawdź swoje umiejętności w grze Lets Fish. Zarzuć spławik i wybierz odpowiednią przynętę. Nawet nie pomyślisz, że łowienie ryb online może być aż tak pasjonujące i wciągające.

Na stronie znajdziecie również poradnik do gry Lets Fish. Będzie on stale rozbudowany tak by pomóc w rozgrywce również początkującym graczom. Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje do rozbudowania poradnika prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Powodzenia wszystkim i dobrej zabawy życzy zespół Fishao! Już czas zarzucić spławik i pójść na ryby w tej wciągającej grze przeglądarkowej multiplayer online.

Dla osób, które nie znają jeszcze naszej pierwszej gry wędkarskiej Fishao zapraszamy na stronę główną http://fishaogra.pl

Jeśli szukacie newsów z gry Na Ryby , Lets Fish zapraszamy na stronę poświęconą tylko tej grze: https://naryby-letsfish.pl/