Lets Fish (Na Ryby) nowa gra wędkarska online!

Dodany przez w kategorii Brak.

lets fish gra

Dla wszystkich graczy gry Fishao mamy bardzo dobrą wiadomość. Już dzisiaj, każdy kto lubie wędkować online będzie mógł rozpocząć swoją przygodę w nowej grze Let’s Fish (Na Ryby) o tej  samej tematyce. Łowienie ryb będzie teraz możliwe w dwóch grach jednocześnie na jednej stronie! Gra Let’s Fish to bardzo udana produkcja polskiego studia, która uzyskuje bardzo dobre oceny i recenzje wśród graczy na całym świecie. Już teraz będzie dostępna również na portalu Fishaogra.pl. Zapraszamy wszystkich do zabawy w obu grach wędkarskich dostępnych na naszej stronie. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

Gra dostępna w zakładce: http://fishaogra.pl/lets-fish/

Fishao już online

Fishao gra już online!

Dodany przez w kategorii Gra.

Jesteśmy w końcu gotowi! Gra FISHAO wystartowała po ponad 2 miesiącach Beta Testów. Teraz każdy może się zalogować i grać ze znajomymi, łowić ryby, rozmawiać i przede wszystkim dobrze się bawić. Mamy nadzieje, że gra przypadnie Wam do gustu. Wraz z uruchomieniem projektu dodaliśmy kilka aktualizacji oraz nowe przedmioty w sklepie.

Od teraz można kupić rybie radary, eliksiry szczęścia, buty do biegania zwiększające szybkość przy poruszaniu się oraz wiele nowych przedmiotów i grafik. Nowe przedmioty znajdziecie w sklepie po kliknięciu w zakładkę Ekstra. Już niedługo kolejne aktualizacje. Zapraszamy do gry.

Fishao wypłyneło. Beta Testy!

Dodany przez w kategorii Gra.

Dziś ruszają testy nowej gry przeglądarkowej Fishao. Zapraszamy wszystkich graczy do wzięcia udziału w Beta-Testach. Ponieważ jest to nowy projekt istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogą się pojawić błędy, które z Waszą pomocą skutecznie usuniemy z gry. Osoby, które chciały by wziąć udział w beta-testach fishao, proszone są o kontakt poprzez formularz kontaktowy na górze strony. Za wyłowione usterki są przewidziane nagrody w postaci bonusów w grze.