Poradnik do Gry

Poradnik do gry Fishao. Choć w grze istnieje samouczek, który poprowadzi Was w prosty i przyjemny sposób jak grać. Portal FishaoGra.PL przygotował dla Was garść przydatnych informacji których być może nie znajdziecie bezpośrednio w grze.

Pierwsze Kroki z grą Fishao.

1. Wybierz wygląd swojej postaci w grze. Jeśli nie masz jeszcze konta lepiej się zarejestrować będziecie mieli wtedy dostęp do wszystkich opcji w grze. Grając jako gość gra nie zostanie zapamiętana.

wygląd postaci w grze fishao

Wygląd postaci w grze Fishao

 

2. Wybieramy kraj (dla Polaków jest Polska) i region gdzie chcemy łowić ryby. Na niektórych z nich są specjalne obiekty. Przykładem może być sklep rybny, który znajduje się na plaży Pinheira. W trakcie jak gra będzie rozbudowywana będą się pojawiały nowe obiekty dostępne tylko w wybranych krainach.

Fishao wybór krainy

Fishao wybór krainy

 

3. Zarzuć wędkę i zobacz, co uda ci się złowić. By zacząć łowić ryby będzie trzeba wybrać wędkę oraz przynętę. Na początku wystarczy podstawowa wędka o ograniczonym zasięgu i chleb, jako przynęta. Uważaj, kiedy ryba złapie się na haczyk, ponieważ wtedy za pomocą strzałek musisz utrzymać się w zielonym polu. Jeśli ryba będzie duża to zadanie może okazać się trudne, dlatego miej pod ręką klawiaturę.

Łowimy ryby w Fishao

Łowimy ryby w Fishao

 

4. Rywalizacja w grze jest o miano najlepszego rybaka. Postaraj się skompletować swój fiszdeks łowiąc wszystkie ryby, jakie są dostępne w grze. Kompletuj wszystkie osiągnięcia i wykonuj codzienne zadania. Pobij rekord świata w wielkości każdej ryby. Postaraj się złapać największy okaz. Do tego przyda Ci się dobra wędka i przynęta.

Kompletowanie FiszDeku w grze Fishao

Kompletowanie FiszDeku w grze Fishao

 

5.  Jak złowić największe ryby w grze Fishao ?

Gra posiada bardzo dobry algorytm, dzięki czemu trudno jest złowić wyjątkowe i duże okazy. A jak to zrobić? Trzeba przede wszystkim próbować i posiadać dobrą wędkę. Nigdy nie wiadomo co chwyci za haczyk. Poniżej garść kilku informacji jakich w imieniu portalu www.FishaoGra.pl udało nam się dowiedzieć.

– obszary rybne zmieniają się co 15 minut,

– każda ryba pragnie konkretnej przynęty, a czasami nawet konkretnego miejsca w obszarze rybnym,

– ryby mogą został złowione w skali 5-ciu różnych rzadkości. Regularnie będziecie spotykać rybę z jedną gwiazdką. Ale spróbujcie złowić rybę z 5 gwiazdkami..

Obszary rybne w Fishao zmieniają się co 15 minut

Obszary rybne w Fishao zmieniają się co 15 minut

 

6.  Dodatkowa garść przydatnych informacji.

– W grze występuje 10 różnych obszarów powiązanych z realnym światem, które odblokowujemy wraz ze wzrostem levela, ponad 150 gatunków ryb i wiele przedmiotów do kupienia w sklepie.

– w grze występuje realny system dnia i nocy oparty na twoim rzeczywistym położeniu i współrzędnych,

– gra posiada wysokiej jakości grafikę ze zróżnicowanym systemem pogodowym (deszcz, ulewa, śniegh, mgła a nawet burza piaskowa),

– gra oferuje turnieje online, w których można złowić unikalne ryby i rywalizować z innymi graczami,

– gra oferuje łowienie ryb nie tylko z lądu, można wypożyczyć tratwę a nawet łódź rybacką i wypłynąć po sam kres morza,

– postaraj się skompletować swój fiszdeks łowiąc nawet najrzadsze i najdroższe okazy ryb,

– awans w rankingu jest powiązany ściśle z rybami. Zależy od ich wielkości i rzadkości okazów, które udało Ci się zgromadzić,

– gra oferuje rozmowy na czacie i możliwość poznawania nowych znajomych w zabawny sposób, bardzo rozbudowany jest element społecznościowy. Pewną ciekawostką jest fakt, iż by ukończyć niektóre zadania, musisz współpracować z innymi osobami będącymi w grze.

Kilka set gatunków ryb do złowienia w świecie Fishao.

Kilkaset gatunków ryb do złowienia w świecie Fishao.