Poradnik do gry Lets Fish

Poradnik do gry Let’s Fish (Na Ryby) jest tworzony przez naszych graczy. Jeśli chcesz pomóc innym i przesłać swoją uwagę, ciekawy news albo coś co pomoże w grze innym skontaktuj się z nami na stronie meetplayer.com w dziale poświęconym grze Lets Fish.

Gra dostępna online w zakładce: http://fishaogra.pl/lets-fish/

lets fish, na ryby

Poradnik do gry Lets Fish – Zarzucanie spławika.

Poniżej kilka porad dla graczy w grze Lets Fish.

1. Staraj się w grze logować w miarę możliwości codziennie. Dzięki temu zgarniesz sporo nagród przeznaczonych dla aktywnych graczy.

2. Jeśli masz niewygodną myszkę, podczas wyciągania ryby możesz użyć przycisku spacji na klawiaturze.

3. By złowić największe okazy musisz się zaopatrzyć w nowy, wysokiej jakości sprzęt. Na marnej wędce nie będzie to możliwe.

4. Najlepsze rezultaty w grze Lets Fish osiągniesz korzystając z dostępnych bonusów podbieraka, siły, przynęt i sieci.

5. Staraj się brać udział w ogólnie dostępnych zawodach. Dzięki temu możesz zgarnąć wiel ciekawych nagród.

6. Używaj z rozwagą swojej waluty premium, czyli banktnotów. Jest ich ciężko zdobyć zwłaszcza w początkowej fazie gry Lets Fish.

7. Gdzie można łowić, co można złowić i jakie są wymagania (przynęta) by to się udało w grze Lets Fish? To pytanie jest bardzo często zadawane przez wszystkich graczy. Dlatego pod linkiem obok znajdziecie szczegółową tabelę brań, która odpowie na te pytania. Tabela bran w grze Lets Fish

8. Gdzie można złowić legendarne ryby? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz w tabeli brań. Jednak by to Ci się udało należy w grze wybrać ścieżkę talentów – zręczność i zrobić pierwzse dwa talenty, które podniosą wagę ryb o 3%.

9. Kiedy i jak używać zanety w grze ? Zanety używamy gdy waga ryb do złowienia jest bliska rekordowi lub gdy ryba którą chcemy złowić jest ponad 50% większa od naszego najgorszego elementu w zestawie tj. wędka, żyłka, błysk lub hak.

10. Kiedy używamy siły w grze ? Siłę w grze Let’s Fish (Na Ryby) używamy gdy chcemy złowić rybę, której waga do złowienia jest ponad 50% wyższa od najgorszego elementu w naszym zestawie. Im większa będzie różnica tym wyższy bonus siły. Optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie zestawu o 30% lepszego od rekordu ryby.

Więcej porad będzie dopisanych jak tylko otrzymamy nowe informacje od naszych graczy. Powodzenia życzymy wszystkim naszym rybakom!